שיא אישי או בזבוז כסף נוראי?
פנוי
פרסום באתר 050-9693613

היי חבר'ה, שמי אמיר, שם בדוי ואני אוהב לכתוב בלוגים וסיפורים אישיים אז נכנסתי במקרה לאתר הנחמד הזה וראיתי שיש מקום לשפוך את מה שעל ליבי. אני בן 39 מאזור השרון עובד בעבודה מסודרת עם שכר שלא מבייש אף אחד, מרגיש נפלא עם עצמי ובהרגשה הכללית אני אדם אמיד. הבעיה שלי היא שעד היום לא הצלחתי להיום בקשר רציני יותר מחצי שנה. הייתי בקשרים של כמה חודשים עם כעשר בנות בשנים האחרונות אבל שם זה הסתיים. אבל בשנים הללו אני חרשתי ואני מתכוון לחרישה רצינית את הארץ מצפון ועד דרום בחדרים לפי שעה בכל ישוב ואזור, אני יכול לומר ולהעריך שהייתי עם בנות זוג בקרוב ל- 100 חדרים לפי שעה שונים בכל אזור בארץ, הצפוני ביותר היה בקיבוץ ליד קרית שמונה והדרומי ביותר באילת.  המחיר ששילמתי בכל פעם היה זניח אבל תעשו את החשבון של נגיד ממוצע של 250 ש"ח לכמה שעות כפול 100 ותבינו כמה כסף הלך לי, תוסיפו את הכסף על הדלק, על המסעדה עם בת הזוג ואני יכול להעריך שעל בילוי בחדר לפי שעה ובהוצאות שמסביב הוצאתי קרוב ל 70 אלף שקל. זאת אחת הסיבות למה אני רוצה כבר בת זוג שתושיב אותי ושאוכל להתחייב אליה.

אמנם אני לא מצטער על 70 אלף השקל שזרקתי כי אני מהאנשים שלא בוכים על חלב שנשפך אבל בכל זאת אני מעוניין להפסיק את ההרגל הזה. את השיא האישי שלי שברתי, אני מניח שאני מחזיק בשיא הישראלי בכמות הפעמים של בילוי בחדר לפי שעה אבל הגיע הזמן להתבגר ולהתיישב לא ככה? אז לסיום אני רוצה לתת לכם המלצות אחרונות על חדרים שביליתי בהם בשנה האחרונה והראשון שבהם הוא חדר לפי שעה בנצרת עילית, אני לא רוצה לעשות פרסומת, אין הרבה שם בעיר, אתם לבד תגלו באיזה מהם הייתי. החדר השני הוא חדר שנמצא לא רחוק משם, חדר לפי שעה בעפולה, פחות מעשר דקות נסיעה מנצרת עילית ואגב, בחדר הזה ביליתי יום לאחר הבילוי בנצרת עילית, זה כבר היה טירוף וסוג של התמכרות בלתי מוסברת ללכת לילה אחר לילה לחדר לפי שעה. אתם שואלים מה עשיתי בכלל באזור הזה? היו לי כמה עסקים ונשארתי בסביבה יחד עם ....... טוב לא חשוב עם מי..... :-)

אחד החדרים הכי טובים שהייתי בהם בארץ היה חדר לפי שעה בנשר, אזור פסטורלי צמוד לחיפה, צימר מפנק ואווירה שלא תמצאו בהרבה מקומות עירוניים. והחדר האחרון לא רחוק מנשר, חדר לפי שעה בקריות, קרית מוצקין ושם ביליתי פחות משעה ובשביל משך זמן שכזה המקום הזה הכי מתאים שיש!

אם אתם מעוניינים לחסוך בכסף אז כמו שאומרים don't try it at home!!!!!